TURBAT KAYAK EXPEDITION 2016. Про учасників експедиції

12967474_1357783654247580_8216017455190739784_o

Хто ж ці сміливі учасники Turbat Kayak Expedition?

Горон Володимир

Володимир Горон

Вже багато років без-успішно займається каякінгом… тож в підсумку докаячився до того, що полюбляє носити каяки на своєму горбу через горби. До таких затій пробує залучати двоногих та чотирилапих друзів. З досягнень у житті полюбляє згадувати про своїх чотирьох дітей, особливо коли ділять додайку вечері.

Псевдо: Борман
Зріст: 176 см
Вага: 78 кг
Обов’язки в групі: керівник
Професія: турист
Місто проживання: Тернопіль

Лазаренко Андрій

ЛазаренкоНа каяку Андрій запрягав довго, але вже як запряг, то з нього не злізає. Стаж катання «давній», як у фірмана на кобилі Ракель. Головне не запитувати звідки він родом, бо це загадка і для нього самого. Існують різні версії, починаючи від Івано-Франківська, Станіславова (наголос на останній склад), Львова, Журавно тощо, а дехто вважає, що він з Тернополя.
Ніколи в житті не належав до жодних політичних партій, громадських об’єднань та клубів, на чому акцентує увагу.

Псевдо: ніколи такого не було
Зріст: 176 см
Вага:  70 кг
Обов’язки в групі: головний серйозний хлопець
Професія: продає чудове масло для деревини – OSMO
Місто проживання: невідоме

 

Владимир Олег

ВладимирОлег в житті все робить інтелігентно: розмовляє, їсть, каячить. От тільки анекдоти в мандрівках у нього геть не інтелігентні, за що і заробив своє псевдо. Якщо пробувати вгадати, що йому подобається більше – нести каяк чи їхати на ньому, то однозначну відповідь дати важко. Останнім часом невиліковно захворів на нову хворобу – дауншифтінг.

Псевдо: не інтелегент
Зріст: 183 см
Вага: 74 кг
Обов’язки в групі: відповідальний за харчування
Професія: відпочиває від рахування грошей… нелегка це справа
Місто проживання: Тернопіль

Незбрицький Георгій

НезбрицькийЗ недавніх пір каякінг став другим головним захопленням у житті Георгія – після сім’ї. Хоч інколи дружина думає по іншому.
Гірського досвіду малувато, тож для нього «каяк + гори» може вийти вибуховою сумішшю. Та надія на порятунок є і ім’я цій надії – Сергій.

Псевдо: Жора
Зріст: 172 см
Вага: 71 кг
Обов’язки в групі: вижити під час пішого переходу
Професія: щось продає
Місто проживання: Тернопіль

 

Козак Ростислав

КозакНе так давно зайнявся каякінгом, але одразу полюбив цей вид спорту та дозвілля – адже він так чудово та гармонійно поєднується із його професією – лікар-травматолог… просто незамінна людина в такій мандрівці.

Псевдо: доХтор або колега
Зріст: 180 см
Вага: 78 кг
Обов’язки в групі: лікар
Професія: лікар-травматолог
Місто проживання: Тернопіль

 

 

Сапіга Сергій

СапігаНайстарший за віком та наймолодший душею учасник експедиції. Ну а про відмінні фізичні кондиції і не варто згадувати. Деякі експедиційники плекають надію, що  як буде важкувато з каяком  – саме Сергій допоможе. І це дійсно так, адже допомагати в мандрах, це його хобі, навіть більше від самих мандрів.

Псевдо: не має
Зріст: 165 см
Вага: 61 кг
Обов’язки в групі: допомагати всім
Професія: ремонтує все, що ламається
Місто проживання: Тернопіль

 

 

 

Маламут Джамбо

завантаженняТак…це собака і можна спрогнозувати – човна у нього не буде як і минулого разу. Попередня каяк експедиція була найскладнішим випробуванням у житті Джамбо – три дні в холодній воді, по пояс в снігу з постійними перепливаннями ріки з берега на берег, застряганням на каміннях посеред порогів, проходженням валів та бочок. Господар обіцяв, що більше на таке не підписуватиме. Та Джамбо любить мандри і вони знову кличуть в дорогу…. а може його ніхто і не питав чи хоче знову в експедицію?

Псевдо: Джамбо
Зріст: точно більше метра (якщо без хвоста)
Вага: 60 кг
Обов’язки в групі: розважати і охороняти
Професія: баламут-роботяга
Місто проживання: кемп Білий БізонComments are closed.